BTA06-800BWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-800BWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA06-800BWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
Podatkovni listi: 1.BTA06-800BWRG.pdf2.BTA06-800BWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA06-800BWRG
Številka dela BTA06-800BWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59597 pcs Podatkovni list 1.BTA06-800BWRG.pdf2.BTA06-800BWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7184-5
BTA06-800BWRG-ND
BTA06800BWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 6A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single