BTA06-700SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-700SWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA06-700SWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 700V 6A TO220AB
Podatkovni listi: BTA06-700SWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA06-700SWRG
Številka dela BTA06-700SWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 700V 6A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85998 pcs Podatkovni list BTA06-700SWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 700V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 6A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA