BAT30CWFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30CWFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAT30CWFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
Podatkovni listi: BAT30CWFILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAT30CWFILM
Številka dela BAT30CWFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1264119 pcs Podatkovni list BAT30CWFILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 530mV @ 300mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-70, SOT-323 Druga imena 497-5550-2
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 30V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 300mA (DC) Številka osnovnega dela BAT30CW