BAT30-09P6FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30-09P6FILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAT30-09P6FILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666
Podatkovni listi: BAT30-09P6FILM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BAT30-09P6FILM
Številka dela BAT30-09P6FILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2953 pcs Podatkovni list BAT30-09P6FILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 530mV @ 300mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-666 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-563, SOT-666 Druga imena 497-5548-2
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 2 Independent
natančen opis Diode Array 2 Independent Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 30V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 300mA (DC) Številka osnovnega dela BAT30-09