BAT30KFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30KFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAT30KFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD523
Podatkovni listi: BAT30KFILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAT30KFILM
Številka dela BAT30KFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 804628 pcs Podatkovni list BAT30KFILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 530mV @ 300mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOD-523 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-79, SOD-523 Druga imena 497-5552-2
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-523
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 300mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz Številka osnovnega dela BAT30K