BAT30LFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30LFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAT30LFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923
Podatkovni listi: BAT30LFILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAT30LFILM
Številka dela BAT30LFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 853837 pcs Podatkovni list BAT30LFILM.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 530mV @ 300mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOD-923 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-923 Druga imena 497-10980-2
BAT30LFILM-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-923
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 300mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz Številka osnovnega dela BAT30L