BAT30FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30FILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAT30FILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOT23-3
Podatkovni listi: BAT30FILM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BAT30FILM
Številka dela BAT30FILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5392 pcs Podatkovni list BAT30FILM.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 300mA (DC)
Napetost - razčlenitev SOT-23-3 Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F 22pF @ 0V, 1MHz Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena 497-5699-2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca BAT30FILM
Razširjen opis Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 Konfiguracija diode 5µA @ 30V
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOT23-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 530mV @ 300mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)