50TLV470M12.5X16
pregled izdelka
Številka dela: 50TLV470M12.5X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50TLV470M12.5X16.pdf2.50TLV470M12.5X16.pdf3.50TLV470M12.5X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50TLV470M12.5X16
Številka dela 50TLV470M12.5X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija TLV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 966mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.61A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-4126-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Impedanca 75 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF