50THV33M8X10.5
RubyconRubycon
50THV33M8X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50THV33M8X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50THV33M8X10.5.pdf2.50THV33M8X10.5.pdf3.50THV33M8X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50THV33M8X10.5
Številka dela 50THV33M8X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija THV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 112.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 250mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 360 mOhm @ 100kHz natančen opis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije Automotive
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
50THV100M10X10.5
50THV100M10X10.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Na zalogi: 98202 pcs
Prenesi: 50THV100M10X10.5.pdf
RFQ
50THV47M8X10.5
50THV47M8X10.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD