50THV33M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50THV33M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50THV33M6.3X8.pdf2.50THV33M6.3X8.pdf3.50THV33M6.3X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50THV33M6.3X8
Številka dela 50THV33M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija THV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 67.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 150mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm @ 100kHz natančen opis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 900 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije Automotive