50TLV220M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50TLV220M10X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50TLV220M10X10.5.pdf2.50TLV220M10X10.5.pdf3.50TLV220M10X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50TLV220M10X10.5
Številka dela 50TLV220M10X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TLV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 402mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 670mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-4123-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Impedanca 180 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF