50THV22M6.3X8
RubyconRubycon
50THV22M6.3X8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50THV22M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50THV22M6.3X8.pdf2.50THV22M6.3X8.pdf3.50THV22M6.3X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50THV22M6.3X8
Številka dela 50THV22M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija THV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 67.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 150mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2057-2
50THV22M6.3X8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm @ 100kHz
natančen opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 900 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 22µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
50TR
50TR
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BATTERY CLIP AAAA SMD
Na zalogi: 206695 pcs
Prenesi: 50TR.pdf
RFQ
50TDS6D
50TDS6D
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 440VAC 50A CHASS MNT
Na zalogi: 844 pcs
Prenesi: 50TDS6D.pdf
RFQ
50THV100M10X10.5
50THV100M10X10.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Na zalogi: 98202 pcs
Prenesi: 50THV100M10X10.5.pdf
50TDT2
50TDT2
Opis: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT