50MU334M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU334M3216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Podatkovni listi: 50MU334M3216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU334M3216
Številka dela 50MU334M3216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56096 pcs Podatkovni list 50MU334M3216.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranca 0.33µF
Prekinitev - Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ripple Current - nizka frekvenca DC Link, DC Filtering Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 50MU0.3303216X
50MU0.3303216X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 50MU334M3216 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.33µF ±20% Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Dielektrični premer Acrylic, Metallized Opis CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Tok - puščanje 50V