50MU473M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU473M2012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 20% 50VDC 0805
Podatkovni listi: 50MU473M2012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU473M2012
Številka dela 50MU473M2012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 50VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82690 pcs Podatkovni list 50MU473M2012.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 50MU473M2012X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.047µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.047µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
50MU334M3216
50MU334M3216
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Na zalogi: 56096 pcs
Prenesi: 50MU334M3216.pdf
RFQ
50MU475M5750X
50MU475M5750X
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC 2220
Na zalogi: 3032 pcs
Prenesi:
RFQ
50MU473M2012
50MU473M2012
Opis: CAP FILM 0.047UF 20% 50VDC 0805