50MU333MZ22012
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU333MZ22012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 20% 50VDC 0805
Podatkovni listi: 50MU333MZ22012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU333MZ22012
Številka dela 50MU333MZ22012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.033UF 20% 50VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113466 pcs Podatkovni list 50MU333MZ22012.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU