50MU334K3216
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU334K3216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC 1206
Podatkovni listi: 50MU334K3216.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU334K3216
Številka dela 50MU334K3216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4186 pcs Podatkovni list 50MU334K3216.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.33µF