50MU225M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU225M4532X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU225M4532X
Številka dela 50MU225M4532X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7075 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 2.2µF