400AX6.8MEFC8X10.8
RubyconRubycon
400AX6.8MEFC8X10.8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AX6.8MEFC8X10.8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf2.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AX6.8MEFC8X10.8
Številka dela 400AX6.8MEFC8X10.8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131223 pcs Podatkovni list 1.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf2.400AX6.8MEFC8X10.8.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2277
400AX6.8M8X10.8
400AX6.8MEFC8X10.8-ND
400AX6R8MEFC8X10.8
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.484" (12.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6.8µF