400AXW100M16X35
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AXW100M16X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka PENCIL CAP
Podatkovni listi: 1.400AXW100M16X35.pdf2.400AXW100M16X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AXW100M16X35
Številka dela 400AXW100M16X35 Proizvajalec Rubycon
Opis PENCIL CAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37574 pcs Podatkovni list 1.400AXW100M16X35.pdf2.400AXW100M16X35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija AXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 870mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose