400AX4R7MEFC6.3X14
RubyconRubycon
400AX4R7MEFC6.3X14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AX4R7MEFC6.3X14
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400AX4R7MEFC6.3X14.pdf2.400AX4R7MEFC6.3X14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AX4R7MEFC6.3X14
Številka dela 400AX4R7MEFC6.3X14 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93075 pcs Podatkovni list 1.400AX4R7MEFC6.3X14.pdf2.400AX4R7MEFC6.3X14.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija AX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 75mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2968
400AX4R7MEFC6.3X14-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF