400AX8R2MEFC8X16
RubyconRubycon
400AX8R2MEFC8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AX8R2MEFC8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400AX8R2MEFC8X16.pdf2.400AX8R2MEFC8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AX8R2MEFC8X16
Številka dela 400AX8R2MEFC8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166068 pcs Podatkovni list 1.400AX8R2MEFC8X16.pdf2.400AX8R2MEFC8X16.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)