200LSQ4700MEFC51X98
RubyconRubycon
200LSQ4700MEFC51X98 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LSQ4700MEFC51X98
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
Podatkovni listi: 1.200LSQ4700MEFC51X98.pdf2.200LSQ4700MEFC51X98.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 200LSQ4700MEFC51X98
Številka dela 200LSQ4700MEFC51X98 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2422 pcs Podatkovni list 1.200LSQ4700MEFC51X98.pdf2.200LSQ4700MEFC51X98.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.378A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.976" (101.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose