200LSQ6800MNB64X99
RubyconRubycon
200LSQ6800MNB64X99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LSQ6800MNB64X99
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW
Podatkovni listi: 1.200LSQ6800MNB64X99.pdf2.200LSQ6800MNB64X99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LSQ6800MNB64X99
Številka dela 200LSQ6800MNB64X99 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2479 pcs Podatkovni list 1.200LSQ6800MNB64X99.pdf2.200LSQ6800MNB64X99.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.21A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1959
200LSQ6800M64X99
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.016" (102.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF