200LSW12000MEFC77X141
RubyconRubycon
200LSW12000MEFC77X141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LSW12000MEFC77X141
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Podatkovni listi: 1.200LSW12000MEFC77X141.pdf2.200LSW12000MEFC77X141.pdf3.200LSW12000MEFC77X141.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 200LSW12000MEFC77X141
Številka dela 200LSW12000MEFC77X141 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.39A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 12000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 12000µF Aplikacije General Purpose