200LSW2200MEFC36X118
RubyconRubycon
200LSW2200MEFC36X118 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LSW2200MEFC36X118
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Podatkovni listi: 1.200LSW2200MEFC36X118.pdf2.200LSW2200MEFC36X118.pdf3.200LSW2200MEFC36X118.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 200LSW2200MEFC36X118
Številka dela 200LSW2200MEFC36X118 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.894A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose