200LSQ15000M77X121
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LSQ15000M77X121
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.200LSQ15000M77X121.pdf2.200LSQ15000M77X121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LSQ15000M77X121
Številka dela 200LSQ15000M77X121 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1899 pcs Podatkovni list 1.200LSQ15000M77X121.pdf2.200LSQ15000M77X121.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 15.222A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.882" (124.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 15000µF