TL750L12CDR
pregled izdelka
Številka dela: TL750L12CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL750L12CDR
Številka dela TL750L12CDR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 381446 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-31950-2
TL750L12CDR-ND
TL750L12CDRG4
TL750L12CDRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela TL750L12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TL750M05CKC
TL750M05CKC
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3
Na zalogi: 3341 pcs
Prenesi:
RFQ
TL750M05CKTER
TL750M05CKTER
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 5V 750MA 3POWERFLEX
Na zalogi: 186777 pcs
Prenesi:
RFQ
TL750L12CD
TL750L12CD
Opis: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
TL750L12CLP
TL750L12CLP
Opis: IC REG LINEAR 12V 150MA TO92-3
TL750L10CDRG4
TL750L10CDRG4
Opis: IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
TL750L12CDRE4
TL750L12CDRE4