TL750L12CDRE4
pregled izdelka
Številka dela: TL750L12CDRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL750L12CDRE4
Številka dela TL750L12CDRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369087 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela TL750L12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TL750M05CKCSE3
TL750M05CKCSE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3
Na zalogi: 83128 pcs
Prenesi:
RFQ
TL750L12CD
TL750L12CD
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC