TL750M05CKCE3
pregled izdelka
Številka dela: TL750M05CKCE3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TL750M05CKCE3
Številka dela TL750M05CKCE3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5216 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 750mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA TO-220-3
Trenutni - izhod 750mA Nadzorne funkcije -