TL750L10CLP
pregled izdelka
Številka dela: TL750L10CLP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 150MA TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL750L10CLP
Številka dela TL750L10CLP Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 150MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125396 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-31392
TL750L10CLP-ND
TL750L10CLPE3
TL750L10CLPE3-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela TL750L10
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TL750L12CD
TL750L12CD
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Na zalogi: 135286 pcs
Prenesi:
RFQ
TL750L10CLPR
TL750L10CLPR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 10V 150MA TO92-3