TL750L10CDR
pregled izdelka
Številka dela: TL750L10CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL750L10CDR
Številka dela TL750L10CDR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424953 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-31949-2
TL750L10CDR-ND
TL750L10CDRE4
TL750L10CDRE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 150mA