THS4150IDGK
pregled izdelka
Številka dela: THS4150IDGK
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije THS4150IDGK
Številka dela THS4150IDGK Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6700 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napetost - vhodni odmik 1.1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Ubi stopnja 650 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda Differential
Druga imena 296-16780-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 340MHz natančen opis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP
Trenutni - dobava 17.5mA Trenutni - izhod / kanal 85mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 4.3µA Številka osnovnega dela THS4150
Vrsta ojačevalnika Differential -3db Bandwidth 150MHz