THS4150ID
pregled izdelka
Številka dela: THS4150ID
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 340MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS4150ID
Številka dela THS4150ID Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6798 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napetost - vhodni odmik 1.1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 650 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Differential
Druga imena 296-10052-5
THS4150IDG4
THS4150IDG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 340MHz natančen opis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-SOIC
Trenutni - dobava 17.5mA Trenutni - izhod / kanal 85mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 4.3µA Številka osnovnega dela THS4150
Vrsta ojačevalnika Differential -3db Bandwidth 150MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
THS4150CDGNG4
THS4150CDGNG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
Na zalogi: 8775 pcs
Prenesi:
RFQ
THS4150IDGKR
THS4150IDGKR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
Na zalogi: 6365 pcs
Prenesi:
RFQ
THS4150CDGKRG4
THS4150CDGKRG4
THS4150EVM
THS4150EVM
Opis: EVAL MOD FOR THS4150
THS4150IDGN
THS4150IDGN
THS4150IDGKRG4
THS4150IDGKRG4
THS4150IDGK
THS4150IDGK
THS4150IDGNR
THS4150IDGNR
THS4150IDGKG4
THS4150IDGKG4