THS4150CDGNR
pregled izdelka
Številka dela: THS4150CDGNR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS4150CDGNR
Številka dela THS4150CDGNR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14039 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napetost - vhodni odmik 1.1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP-PowerPad Ubi stopnja 650 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Vrsta izhoda Differential
Druga imena THS4150CDGNRG4
THS4150CDGNRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 340MHz natančen opis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad
Trenutni - dobava 17.5mA Trenutni - izhod / kanal 85mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 4.3µA Številka osnovnega dela THS4150
Vrsta ojačevalnika Differential -3db Bandwidth 150MHz