THS4150CDR
pregled izdelka
Številka dela: THS4150CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 340MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS4150CDR
Številka dela THS4150CDR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12894 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napetost - vhodni odmik 1.1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 650 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Differential
Druga imena THS4150CDRG4
THS4150CDRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 340MHz natančen opis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-SOIC
Trenutni - dobava 17.5mA Trenutni - izhod / kanal 85mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 4.3µA Številka osnovnega dela THS4150
Vrsta ojačevalnika Differential -3db Bandwidth 150MHz