THS4150EVM
pregled izdelka
Številka dela: THS4150EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MOD FOR THS4150
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS4150EVM
Številka dela THS4150EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MOD FOR THS4150 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 2132 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Uporabljena IC / del THS4150
Priložena vsebina Board(s) Ubi stopnja 650 V/µs
Serija - Vrsta izhoda Differential
Druga imena 296-10051 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Supply (Main IC) 17.5mA Trenutni - izhod / kanal 85mA
Kanali na IC 1 - Single Vrsta plošče Fully Populated
Vrsta ojačevalnika Differential -3db Bandwidth 150MHz