SN75LBC775DW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC775DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC APPLE/LOCALTALK TRANS 20-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC775DW
Številka dela SN75LBC775DW Proizvajalec N/A
Opis IC APPLE/LOCALTALK TRANS 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3262 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 30mV Protokol AppleTalk
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-6889-5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C