SN75LBC241DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC241DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINBICMOS DRIVERS/REC 28-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC241DWR
Številka dela SN75LBC241DWR Proizvajalec N/A
Opis IC LINBICMOS DRIVERS/REC 28-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37703 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena SN75LBC241DWRE4
SN75LBC241DWRE4-ND
SN75LBC241DWRG4
SN75LBC241DWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C