SN75LBC771DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC771DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC771DW
Številka dela SN75LBC771DW Proizvajalec N/A
Opis IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25010 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 50mV Protokol GeoPort™
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-6887-5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C