SN75LBC241DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC241DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINBICMOS DRIVERS/REC28-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC241DW
Številka dela SN75LBC241DW Proizvajalec N/A
Opis IC LINBICMOS DRIVERS/REC28-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16806 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-6886-5
SN75LBC241DWE4
SN75LBC241DWE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C