SN75LBC775DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC775DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC APPLE/LOCAL TALK TRANS 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC775DWR
Številka dela SN75LBC775DWR Proizvajalec N/A
Opis IC APPLE/LOCAL TALK TRANS 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4811 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 30mV Protokol AppleTalk
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 2/2