SN74LVCZ240AN
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ240AN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ240AN
Številka dela SN74LVCZ240AN Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4442 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74LVCZ Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA
Številka osnovnega dela 74LVCZ240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LVCZ240ANSR
SN74LVCZ240ANSR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO