SN74LVCZ240APWT
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ240APWT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ240APWT
Številka dela SN74LVCZ240APWT Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5225 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija 74LVCZ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-28678-2
SN74LVCZ240APWT-ND
SN74LVCZ240APWTE4
SN74LVCZ240APWTE4-ND
SN74LVCZ240APWTG4
SN74LVCZ240APWTG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LVCZ240