SN74LVCZ240APWRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ240APWRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ240APWRG4
Številka dela SN74LVCZ240APWRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198945 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija 74LVCZ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA