SN74LVCZ240ADWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ240ADWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ240ADWR
Številka dela SN74LVCZ240ADWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4167 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74LVCZ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-9872-2
SN74LVCZ240ADWRE4
SN74LVCZ240ADWRE4-ND
SN74LVCZ240ADWRG4
SN74LVCZ240ADWRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LVCZ240