SN74LVCZ240ADBRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ240ADBRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ240ADBRE4
Številka dela SN74LVCZ240ADBRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6126 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Serija 74LVCZ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA