SN74LVCZ240ADW
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVCZ240ADW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVCZ240ADW
Številka dela SN74LVCZ240ADW Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118811 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74LVCZ Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena SN74LVCZ240ADWE4
SN74LVCZ240ADWE4-ND
SN74LVCZ240ADWG4
SN74LVCZ240ADWG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LVCZ240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LVCZ240ADWR
SN74LVCZ240ADWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC