SN74F543NSR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74F543NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F543NSR
Številka dela SN74F543NSR Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4061 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SO Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Številka osnovnega dela 74F543
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F543DW
SN74F543DW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Na zalogi: 68491 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74F573DWG4
SN74F573DWG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC
Na zalogi: 265246 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74F543NSRE4
SN74F543NSRE4
Opis: IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO