SN74F543DW
pregled izdelka
Številka dela: SN74F543DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F543DW
Številka dela SN74F543DW Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68491 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-3596-5
SN74F543DWE4
SN74F543DWE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F543