SN74F541NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F541NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F541NSR
Številka dela SN74F541NSR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109095 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-13187-1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F541